

Made honest
just tastes better

Free Range & Grass Fed Proteins

Real Balanced Nutrition

Subscription Free Order Options

Sustainable Packaging & Carbon Neutral
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
Real food
with real
flavour

We believe in doing things right. From selecting top-notch ingredients to cooking sauces from scratch, every step of our process is designed to maximise taste and quality.
Eat well
do good

Every Dineamic meal supports ethical farming, carbon neutrality, and environmental sustainability. We choose the right way over the easy way, delivering premium quality in every bite.
Support
local eat
global

As an Australian-owned independent business, we offer big-company convenience with a local touch. Choose Dineamic to support our community, customers and local suppliers.

Order anytime, whenever you like. No subscriptions or contracts necessary.
We use mostly local and fresh Australian ingredients in all of our meals.
Our "halo-pack" use 92% less plastic than a regular plastic ready-meal tray and prevents the use of 20 tonnes of plastic per year.
All of our animal proteins are free-range, grass-fed or sustainably fished.
Made by hand, and made from scratch. We don't use premade sauces or pre-cooked meats.


- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per
- Unit price
- / per

Explore Our Range
More than just ready meals! Explore our range of meals for two, soups, drinks & snacks, and value bundles.